Rozwój zawodowy w #KK

30 kwiecień 2024

Drogi Zespole, nadchodzący miesiąc pod względem rozwoju będzie bardzo wyjątkowy. Niezwykle miło nam ogłosić, że z początkiem maja nasza struktura zyskuje dwóch nowych Specjalistów oraz Zastępcę Koordynatora Działu Obsługi Pacjenta!

 

Nieustanny rozwój Działu Obsługi Pacjenta przynosi wspaniałe efekty, czego dowodem jest:

Dominika Nosal, która obejmie stanowisko Zastępcy Koordynatora Działu Obsługi Pacjenta. Stałe ulepszanie struktury Działu Obsługi Pacjenta wymaga zdwojonej siły. Na szczęście, w drodze konkursu udało nam się wyłonić prawdziwą profesjonalistkę. Dominika swoim niezwykłym opanowaniem będzie wspierała zespół i Koordynatorki w najtrudniejszych momentach, a każdego dnia, dbając o dobro Pacjenta, będzie pomagała w podnoszeniu jakości obsługi.

 

 

Klaudia Wojtkowiak, która obejmie stanowisko Specjalistki ds obsługi pacjenta i jako pierwsza osoba, zdobywa awans w ogłoszonej z początkiem stycznia nowej strukturze Działu Obsługi Pacjenta. Rzetelne podejście Klaudii do wszystkich obowiązków i powierzonych zadań, duży wkład w rozwój zespołu oraz wyjątkowy talent do prowadzenia grafików naszych Specjalistów pokazały, że nie ma awansów niemożliwych.

 

Last but not least!

Na nowym miejscu w strukturze organizacyjnej Kliniki Kwiatek, postanowiła sprawdzić się niezwykle ambitna Paulina Wróbel, która od maja obejmie stanowisko Specjalistki ds finansowo-administracyjnych. Paulina jest osobą wielozadaniową i precyzyjną. Jej niesamowicie spokojny głos, perfekcyjnie sprawdził się podczas wielu trudnych rozmów z pacjentami, a nieustanna chęć rozwoju pomoże w udoskonalaniu Kliniki. Wierzymy, że Paulina poradzi sobie z każdym postawionym przed nią wyzwaniem.

 

Wszystkim Paniom OGROMNIE gratulujemy i jesteśmy przekonani, że świetnie odnajdą się w nowej roli.

Trzymamy kciuki za kolejne tak zasłużone awanse!

 

Ostatnio na blogu

Poznajmy się bliżej! V5

Dwie silne i znane Kobiety z pokładu KK Zawsze uśmiechnięte, pomocne z dużym potencjałem i wiedzą!
30 kwiecień 2024

Poznajmy się bliżej! V4

Wspaniałe Kobiety, które tworzą nietuzinkowy duet. Dr Barbara Górna oraz higienistka Agnieszka Olszowska.
29 marzec 2024
Masz pytania?
Chcesz umówić się na wizytę?
Zadzwoń do nas