57. Przebudowa zgryzu, poprawa estetyki

Leczenie rozpoczęto od wszczepienia 6. implantów. W czasie wgajania wszczepów, wykonano korony pełnoceramiczne o zmienionym kształcie i kolorze, na podstawie wcześniejszego projektu. Leczenie dopełniono docelowymi koronami na implantach.

PRZED
PO

50. Poprawa estetyki i koloru zębów

Po przedstawieniu projektu nowego uśmiechu, leczenie rozpoczęto od wszczepienia dwóch implantów. Wykonano korony pełnoceramiczne o nowym kształcie i kolorze, dopasowanym do twarzy. Zęby w odcinku dolnym zostały wybielone.

PRZED
PO

47. Przebudowa górnego łuku z poprawą estetyki

Pacjentka zgłosiła się w celu poprawy estetyki uśmiechu. Wykonano wizualizację DSD, gingiwoplastykę w celu korekty uśmiechu dziąsłowego. Zęby po leczeniu endodontycznym zostały wzmocnione włóknem szklanym i przygotowane tak, by zmienić stosunek wielkości jedynek do dwójek. Odcinek od prawej do lewej dwójki zaopatrzono koronami na podbudowie z tlenku cyrkonu.

PRZED
PO

40. Poprawa estetyki, wymiana licówek kompozytowych

Leczenie rozpoczęto od wykonania projektu DSD, wykonano 3 korony pełnoceramiczne i licówkę na lewej dwójce. Dla poprawy estetyki zastosowano wybielanie matodą Beyond.

PRZED
PO

36. Przebudowa uśmiechu, wybielanie

Wykonano projekt DSD górnego łuku, pokazujący oczekiwane przez pacjentkę nowe ustawienie zębów. Odpowiednio przygotowane zęby umożliwiły znaczącą zmianę kształtu i położenia zębów. Przebarwienia i stare wypełnienia odeszły w niepamięć.

PRZED
PO
Masz pytania?
Chcesz umówić się na wizytę?
Zadzwoń do nas