16. Wymiana starych koron na metalu, most w odcinku bocznym

Wykonano nowy most pełnoceramiczny w odcinku przednim, odtwarzający utraconą jedynkę. Zniszczone filary wzmocniono wkładami z włókna szklanego.W odcinku bocznym - most porcelanowy.

PRZED
PO

106. Całkowita odbudowa na implantach i zębach własnych

Wykonano całkowitą odbudowę górnego łuku na 6 implantach. Pozwoliło to pacjentce na zawsze pożegnać się z górną protezą. W odcinku dolnym wykonano korony pełnoceramiczne.

PRZED
PO

104. Rehabilitacja narządu żucia z poprawą estetyki

Przebudowa zgryzu wymagała wielu wizyt, włączając wszczepienie implantów, przymiarki tymczasowych prac, deprogramację. Praca ostateczna to pełnoceramiczne korony oraz odbudowy estetyczne, pełnoceramiczne na łącznikach indywidualnych na implantach.

PRZED
PO

103. Całkowita przebudowa zgryzu

Pajent przeszedł serię zabiegów ortognatycznych oraz leczenie ortodontyczne. Po szynoterapii, wykonano próbną przymiarkę pracy- mock- up. Po akceptacji wykonano gotową pracę pełnoceramiczną na zębach własnych i implantach.

PRZED
PO

94. Wymiana starych mostów

Leczenie rozpoczęto od deprogramacji i wszczepienia implantów. Pacjentka przez okres gojenia użytkowała mosty tymczasowe, zaprojektowane po deprogramacji zgryzu. Wykonano korony pełnoceramiczne poprawiające kształt i ustawienie zębów przednich. Mosty tymczasowe zastąpiono odbudowami na łącznikach estetycznych indywidualnych i odbudowami na zębach własnych.

PRZED
PO
Masz pytania?
Chcesz umówić się na wizytę?
Zadzwoń do nas