55. Poprawa kształtu i koloru górnego łuku

Zaprojektowano nowy kształt i ustawienie zębów. Wykonano 12 koron pełnoceramicznych poprawiających estetykę i zabezpieczających osłabione po leczeniu endodontycznym zęby.

PRZED
PO

6. Poprawa estetyki zębów siecznych

Wykonano 2 korony pełnoceramiczne na podbudowie z tlenku cyrkonu w celu zamknięcia diastemy i poprawy estetyki zębów po leczeniu endodontycznym, które posiadały przebarwione rozległe odbudowy kompozytowe.

PRZED
PO

9. Przebudowa zgryzu - 2 mosty pełnoceramiczne

Zdjęcie przedstawia stan tuż po zacementowaniu gotowej pracy. Wykonano 2 mosty pełnoceramiczne w celu podniesienia zgryzu, poprawy estetyki, uzupełnienia braków i stabilizacji ruchomych zębów. Dolegliwości związane ze starciem zębów i zaburzeniem zwarcia (bóle głowy, przeskakiwanie w stawach skroniowo - żuchwowych) ustąpiły po kilku tygodniach użytkowania nowej pracy.

PRZED
PO

11. Przebudowa zgryzu z poprawą estetyki

Leczenie rozpoczęto od wszczepienia trzech implantów (15,24,25). Wykonano zdjęcia uzębienia i zaprojektowano nowy kształt zębów według protokołu DSD. W miejscu, gdzie nie było możliwości wszczepienia implantu, wykonano most 3 - punktowy (okolica 44-46). Zdjęcie przedstawia stan tuż po zacementowaniu pracy i oddaniu trzech koron na implantach. Widać znaczną poprawę kształtu i ustawienia zębów oraz poprawę warunków zgryzowych.

PRZED
PO

15. Dalszy ciąg leczenia- przebudowa łuku dolnego

Wykonano 14 koron pełnoceramicznych w łuku dolnym, w ustawieniu i zwarciu po deprogramacji (wypracowanej najwygodnieszej pozycji). Leczenie nie tylko poprawiło estetykę uśmiechu (kształt zębów, zamknięcie trem), ale także znacznie poprawiło komfort pacjenta (dolegliwości ze strony stawów i mięśni żucia ustąpiły).

PRZED
PO
Masz pytania?
Chcesz umówić się na wizytę?
Zadzwoń do nas