1. Odbudowa odcinka przedniego - 6 koron pełnoceramicznych

Początek leczenia - całkowitej przebudowy uśmiechu ropoczęliśmy od planowania DSD (cyfrowe planowanie uśmiechu) oraz przebudowy zgryzu (za pomocą deprogramtora Koisa). Na zdjęciach widać pierwszy etap metamorfozy - zmainy w odcinku przednim w celu poprawienia estetyki.

PRZED
PO

104. Rehabilitacja narządu żucia z poprawą estetyki

Przebudowa zgryzu wymagała wielu wizyt, włączając wszczepienie implantów, przymiarki tymczasowych prac, deprogramację. Praca ostateczna to pełnoceramiczne korony oraz odbudowy estetyczne, pełnoceramiczne na łącznikach indywidualnych na implantach.

PRZED
PO

103. Całkowita przebudowa zgryzu

Pajent przeszedł serię zabiegów ortognatycznych oraz leczenie ortodontyczne. Po szynoterapii, wykonano próbną przymiarkę pracy- mock- up. Po akceptacji wykonano gotową pracę pełnoceramiczną na zębach własnych i implantach.

PRZED
PO

100. Przebudowa uśmiechu z deprogramacją

Leczenie rozpoczęto od deprogramacji i leczenia ortodontycznego. Wykonano projekt uśmiechu Digital Smile Design, zamieniony na nowy uśmiech, osiągnięty za pomocą koron i licówek.

PRZED
PO

94. Wymiana starych mostów

Leczenie rozpoczęto od deprogramacji i wszczepienia implantów. Pacjentka przez okres gojenia użytkowała mosty tymczasowe, zaprojektowane po deprogramacji zgryzu. Wykonano korony pełnoceramiczne poprawiające kształt i ustawienie zębów przednich. Mosty tymczasowe zastąpiono odbudowami na łącznikach estetycznych indywidualnych i odbudowami na zębach własnych.

PRZED
PO
Masz pytania?
Chcesz umówić się na wizytę?
Zadzwoń do nas