1. Odbudowa odcinka przedniego - 6 koron pełnoceramicznych

Początek leczenia - całkowitej przebudowy uśmiechu ropoczęliśmy od planowania DSD (cyfrowe planowanie uśmiechu) oraz przebudowy zgryzu (za pomocą deprogramtora Koisa). Na zdjęciach widać pierwszy etap metamorfozy - zmainy w odcinku przednim w celu poprawienia estetyki.

PRZED
PO

104. Rehabilitacja narządu żucia z poprawą estetyki

Przebudowa zgryzu wymagała wielu wizyt, włączając wszczepienie implantów, przymiarki tymczasowych prac, deprogramację. Praca ostateczna to pełnoceramiczne korony oraz odbudowy estetyczne, pełnoceramiczne na łącznikach indywidualnych na implantach.

PRZED
PO

93. Rehabilitacja narządu żucia z poprawą estetyki

Leczenie rozpoczęto od deprogramacji i szynoterapii. Zęby wymagające leczenia endodontycznego zostały wyleczone i wzmocnione wkładami, wszczepiono implanty w miejscu utraconych zębów. Wykonano odbudowę górnego łuku z kalibracją zgryzu. Dolny łuk w trakcie przebudowy i gojenia.

PRZED
PO

54. Całkowita przebudowa zgryzu z poprawą estetyki

Pacjent trafił do Kliniki z dolegliwościami ze strony stawów skroniowo - żuchwowych (nawykowe zwichnięcie żuchwy). Leczenie rozpoczęto od diagnostyki i rehabilitacji narządu żucia za pomocą szynoterapii. W celach leczniczych i dla poprawy estetyki wykonano korony pełnoceramiczne o nowym kolorze, kształcie i wysokości. Brakujący ząb zastąpiono implantem.

PRZED
PO

32. Całkowita przebudowa uśmiechu z poprawą estetyki

Leczenie rozpoczęto od deprogramacji w celu wyjścia ze zgryzu krzyżowego. Mocno zniszczone zęby zostały wyleczone endodontycznie. Wykonano 6 koron pełnoceramicznych i tymczasowe mosty w ocinkach bocznych w celu modyfikacji zgryzu.

PRZED
PO
Masz pytania?
Chcesz umówić się na wizytę?
Zadzwoń do nas