Badania kliniczne

Razem z prestiżowym ośrodkiem badań klinicznych Examen ropoczęlismy wspólne badania kliniczne. Celem badań jest opracowanie skutecznego sposobu walki z neuropatią u Pacjentów z cukrzycą typu II za pomocą najnowszej generacji srodków farmakologicznych oraz wykrywanie zmian i monitorowanie ich nasilenia w obrębie jamy ustnej.

Jesteśmy zaszczyceni, że nasza placówka - KlinikaKwiatek przeszła pozytywnie wszystkie rygorystyczne warunki niezbędne do współpracy podczas takich badań. Utwierdza to nas w przekonaniu, ze stawianie na jakość jest najważniejsze.

Zapraszamy wszystkich pacjentów z cukrzycą typu II na bezpłatne konsultacje i omówienie całego projektu, w oparciu o indywidualną analizę badań.

Główni badacze oraz lekarze zaangażowani w prowadzone badania są wysokiej klasy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie, jak również w badaniach klinicznych, oraz posiadają aktualne certyfikaty GCP. Rada Naukowa EXAMEN  to zespół doświadczonych medyków pod przewodnictwem dr hab. n. med. Macieja Kaźmierczaka.

Szybki kontakt: info@klinikakwiatek.pl lub przez nasz profil na Facebooku
Badanie:

Opracowanie skutecznego sposobu walki z neuropatią u Pacjentów z cukrzycą typu II za pomocą najnowszej generacji środków farmakologicznych oraz wykrywanie zmian i monitorowanie ich nasilenia w obrębie jamy ustnej.

Wszystkie konsultacje i badania będą wykonywane bezpłatnie.


Partnerzy
Examen Ośrodek badań klinicznych