55. Poprawa kształtu i koloru górnego łuku

Zaprojektowano nowy kształt i ustawienie zębów. Wykonano 12 koron pełnoceramicznych poprawiających estetykę i zabezpieczających osłabione po leczeniu endodontycznym zęby.

PRZED
PO

54. Całkowita przebudowa zgryzu z poprawą estetyki

Pacjent trafił do Kliniki z dolegliwościami ze strony stawów skroniowo - żuchwowych (nawykowe zwichnięcie żuchwy). Leczenie rozpoczęto od diagnostyki i rehabilitacji narządu żucia za pomocą szynoterapii. W celach leczniczych i dla poprawy estetyki wykonano korony pełnoceramiczne o nowym kolorze, kształcie i wysokości. Brakujący ząb zastąpiono implantem.

PRZED
PO

53. Poprawa estetyki uśmiechu

Przebarwione, poobklejane starymi wypełnieniami zęby po leczeniu endodontycznym, zostały wzmocnione włóknami szklanymi. Wykonano 4 korony pełnoceramiczne na podbudowie z tlenku cyrkonu, które znacznie pooprawiły estetykę uśmiechu i ogólne samopoczucie Pacjentki.

PRZED
PO

51. Poprawa estetyki i koloru zębów

PRZED
PO

50. Poprawa estetyki i koloru zębów

Po przedstawieniu projektu nowego uśmiechu, leczenie rozpoczęto od wszczepienia dwóch implantów. Wykonano korony pełnoceramiczne o nowym kształcie i kolorze, dopasowanym do twarzy. Zęby w odcinku dolnym zostały wybielone.

PRZED
PO
Masz pytania?
Chcesz umówić się na wizytę?
Zadzwoń do nas