107. Poprawa estetyki za pomocą licówek

Wykonano 6 licówek Cerec, na podstawie wcześniejszego projektu DSD i przymiarki mock-up. Licówki to doskonałe rozwiązanie by skorygować drobne defekty kształtu, koloru i ustawienia zębów.

PRZED
PO

106. Całkowita odbudowa na implantach i zębach własnych

Wykonano całkowitą odbudowę górnego łuku na 6 implantach. Pozwoliło to pacjentce na zawsze pożegnać się z górną protezą. W odcinku dolnym wykonano korony pełnoceramiczne.

PRZED
PO

105. Poprawa estetyki uśmiechu

Wykonano korony i licówki idealnie dopasowane na podstawie projektu DSD. Licówki i korony Cerec z indywidualną charakteryzacją. pozwoliły na dokładne dopasowanie koloru do sąsiednich zębów. 

PRZED
PO

104. Rehabilitacja narządu żucia z poprawą estetyki

Przebudowa zgryzu wymagała wielu wizyt, włączając wszczepienie implantów, przymiarki tymczasowych prac, deprogramację. Praca ostateczna to pełnoceramiczne korony oraz odbudowy estetyczne, pełnoceramiczne na łącznikach indywidualnych na implantach.

PRZED
PO

103. Całkowita przebudowa zgryzu

Pajent przeszedł serię zabiegów wraz z leczeniem ortodontyczne. Po szynoterapii, wykonano próbną przymiarkę pracy- mock- up. Po akceptacji wykonano gotową pracę pełnoceramiczną na zębach własnych i implantach.

PRZED
PO
Masz pytania?
Chcesz umówić się na wizytę?
Zadzwoń do nas