47. Przebudowa górnego łuku z poprawą estetyki

Pacjentka zgłosiła się w celu poprawy estetyki uśmiechu. Wykonano wizualizację DSD, gingiwoplastykę w celu korekty uśmiechu dziąsłowego. Zęby po leczeniu endodontycznym zostały wzmocnione włóknem szklanym i przygotowane tak, by zmienić stosunek wielkości jedynek do dwójek. Odcinek od prawej do lewej dwójki zaopatrzono koronami na podbudowie z tlenku cyrkonu.

PRZED
PO

40. Poprawa estetyki, wymiana licówek kompozytowych

Leczenie rozpoczęto od wykonania projektu DSD, wykonano 3 korony pełnoceramiczne i licówkę na lewej dwójce. Dla poprawy estetyki zastosowano wybielanie matodą Beyond.

PRZED
PO

36. Przebudowa uśmiechu, wybielanie

Wykonano projekt DSD górnego łuku, pokazujący oczekiwane przez pacjentkę nowe ustawienie zębów. Odpowiednio przygotowane zęby umożliwiły znaczącą zmianę kształtu i położenia zębów. Przebarwienia i stare wypełnienia odeszły w niepamięć.

PRZED
PO

34. Korona na implancie w odcinku przednim

W miejscu brakującej jedynki wszczepiono implant, na czas gojenia miejsce było zabezpieczone koroną tymczasową. Dokonano korekty wypełnień i odbudowy estetycznej zębów sąsiadujących z brakiem, aby uzyskać jak najlepszą symetrię. Widać doskonałą adaptację dziąsła do ostatecznej korony, dzięki odpowiedniemu planowaniu, implantacji, odbudowie estetycznej i użytkowaniu korony tymczasowej. Zdjęcie z ostateczną koroną wykonano tydzień po osadzeniu pracy.

PRZED
PO

32. Całkowita przebudowa uśmiechu z poprawą estetyki

Leczenie rozpoczęto od deprogramacji w celu wyjścia ze zgryzu krzyżowego. Mocno zniszczone zęby zostały wyleczone endodontycznie. Wykonano 6 koron pełnoceramicznych i tymczasowe mosty w ocinkach bocznych w celu modyfikacji zgryzu.

PRZED
PO
Masz pytania?
Chcesz umówić się na wizytę?
Zadzwoń do nas