31. Poprawa estetyki uśmiechu za pomocą licówek

Wykonano 4 licówki w celu poprawy koloru i kształtu zębów. Licówka jest doskonałym rozwiązaniem, gdy zależy nam na delikatnej korekcie zęba (kształt, kolor, mała zmiana ustawienia, zamknięcie trem). Czas leczenia - 1 tydzień.

PRZED
PO

30. Przebudowa górnego łuku z poprawą estetyki

Leczenie rozpoczęto od implantacji w miejscu utraconego zęba 14. Pacjent przez 3 tygodnie użytkował deprogramator Koisa, co pozwoliło na prawidłowe ustalenie stosunku szczęki do żuchwy. Wykonano 6 koron Lava w odcinku przednim i 5 koron na podbudowie metalowej w odcinkach bocznych. Koronę tymczasową na implancie, zastąpiono bardziej estetyczną wersją ostateczną.

PRZED
PO

29. Leczenie górnego łuku z patologicznym starciem

Leczenie rozpoczęto od deprogramacji zgryzu i wykonania mostów tymczasowych w odcinkach bocznych. Po akceptacji nowej wysokości zwarcia i nowego ustawienia zębów, wykonano 4 korony pełnoceramiczne w odcinku przednim, o kształcie zaprojektowanym w protokole DSD. Mosty tymczasowe wymieniono na ostateczne, a w odcinku dolnym wykonano 2. korony na implancie.

PRZED
PO

28. Przebudowa uśmiechu z plastyką przyzębia i wędzidełka

Po ustaleniu planu leczenia, w pierwszej kolejności wykonano most 3 - punktowy górnych zębów po stronie prawej. W odcinku przednim wykonano plastykę dziąseł i 6 koron pełnoceramicznych o kształcie, kolorze i ustawieniu zaprojektowanym indywidualnie w protokole DSD. Stara korona na podbudowie metalowej została również wymieniona na bardziej estetyczną wersję. W kolejnym etapie planowane leczenie implantologiczne z odbudową strony lewej.

PRZED
PO

27. Poprawa estetyki zębów siecznych

Po konsultacji endodontycznej, martwe zęby wzmocniono włóknem szklanym. Wykonano pełnoceramiczne korony w celu poprawy koloru i kształtu. Kompleksowe leczenie przeprowadzono na dwóch wizytach.

PRZED
PO
Masz pytania?
Chcesz umówić się na wizytę?
Zadzwoń do nas